BOWLING – 17. MČR ZRAKOVĚ POSTIŽENÝCH

Od pátku 12. do neděle 14. července 2024, proběhlo v Praze na Střížkově 17. Mistrovství České republiky v bowlingu zrakově postižených.

Petra Poláková s Ivošem Budilem vyhráli druhé místo v soutěži trojic společně s Jitkou Dluskou – zapůjčenou oddílem BowlingZone.

Petra následně byla vyhodnocena jako nejlepší žena v kategorii B2 za celoroční přípravu na MČR v kvalifikačních zápasech. Vyhrála pak druhé místo s Jiřím Reichlem v soutěži dvojic B2 + B2.

Ivoš Budil s Věrou Macháčkovou obsadili první místo v soutěži dvojic B1 + B3. Ivoš pak vyhrál první místo v soutěži jednotlivců kategorie B1.

Petra Poláková obsadila třetí místo v jednotlivcích v kategorii B2. Ivo Budil obsadil druhé místo v soutěži All events kategorie B1, tedy výsledek za celé Mistrovství republiky.

Petra pak opět dosáhla na třetí místo All events v kategorii B2.

Gratulujeme k tak výborným výsledkům !!!